WYBIERZ MARKĘ ZEGARKA

Grawerowanie

 1. Dlaczego warto wykonać usługę grawerowania?

  Dzięki wykonaniu grawerowania na zegarku będzie on unikatowy. Mogą Państwo w ten sposób spersonalizować prezent - zlecając wygrawerowanie życzeń i nazwiska osoby obdarowującej lub po prostu oznaczyć zegarek swoim ulubionym motto lub nazwiskiem. Usługę grawerowania wykonujemy bardzo starannie i dokładnie tak, jak klient sobie tego zażyczył.

 2. Ile kosztuje usługa grawerowania?

  Usługa grawerowania kosztuje 30 zł. Cena usługi jest stała i niezależna od ilości znaków.

 3. Jaka forma płatności obowiązuje przy zakupie zegarka i usługi grawerowania?

  Przy zakupie zegarka i usługi grawerowania obowiązkowa jest płatność z góry. Można to zrobić za pośrednictwem metody szybkich płatności lub tradycyjnym przelewem. Dopiero po otrzymaniu wpłaty od klienta będzie wykonane grawerowanie. Nie ma możliwości odbioru takiego zegarka od kuriera i płatności za pobraniem.

 4. Jaki jest czas oczekiwania na zegarek z grawerem?

  Czas realizacji zamówienia z usługą grawerowania może być dłuższy niż w wypadku zamówienia podstawowego. Grawerowanie wykonujemy dwa razy w tygodniu. W poniedziałki i środy, i wysyłamy gotowy zegarek dnia kolejnego.

  Dzień wykonania usługi Dzień wysyłki zegarka Dzień dostarczenia do klienta
  poniedziałek wtorek środa
  środa czwartek piątek
 5. Czy po wygrawerowaniu zegarka tracimy na niego gwarancję?

  Nie. Wykonana usługa grawerowania nie ma wpływu na gwarancję producenta.

 6. Jak zamówić usługę grawerowania?

  Żeby zamówić usługę grawerowania wystarczy w formularzu zamówienia zaznaczyć w pole „Chcę zamówić grawerowanie” i uzupełnić pole „Tekst do grawerowania”.