WYBIERZ MARKĘ ZEGARKA

Kobieca seria zegarków Tissot T-Wave

Marka Tissot od lat słynie z tworzenia najwyższej jakości zegarków. Zegarki damskie tej firmy to wytrzymałość i precyzja, które idą w parze z wyjątkowym designem. Wszystkie te cechy można znaleźć w pięknej serii Tissot T-Wave. Co tym razem stanowi inspirację dla marki? To lekkość i kobiecość, przejawiające się w nowych zegarkach zgrabnymi kształtami i niepowtarzalną urodą.

Modele  z najnowszej kolekcji czyli zegarki Tissot T-Wave, zachwycą wysmakowanym wzornictwem oraz designem. W kolekcji znajdują się modele zarówno na pasku jak i bransolecie. Dodatkowo inspirowane są one  gimnastyką oraz baletem, co przejawia się w delikatnym, opływowym wzornictwie. Oprócz tego każdy zegarek z najnowszej kolekcji posiada  wskazówki na kształt płatków kwiatów, co dodaje im niewątpliwego uroku i dziewczęcości.

Nowe zegarki damskie wykonane zostały z najwyższej jakości stali w kolorach złotych, srebrnych oraz modnego w tym sezonie różowego złota. Modele posiadają  tarcze o zróżnicowanej kolorystyce i wzorach. Jednym z nowych zegarków jest klasycznie srebrny Tissot T112.210.11.041.00 z kontrastową granatową tarczą posypaną "księżycowym pyłem". To jeden z bardziej stonowanych wariantów tej serii, a i tak zachwyca. 

Kolejnym  modelem z kolekcji Tissot T-Wave jest T112.210.33.111.00.  Zegarek ten wykonany został ze stali w kolorze różowego złota. Bazę wysmakowanej tarczy stanowi masa perłowa. Na niej kładą się zdobne wstęgi wysadzane diamentami. Nawiązuj one do gimnastyki artystycznej i lekkości wykonywania finezyjnych figur. 

Inny damski zegarek Tissot T-Wave to elegancki T112.210.33.051.00. Dla odmiany, tym razem z masy perłowej wykonano wstęgi, a cała tarcza jest czarna. Oprawa w kolorze różowego złota sprawia, że cały model prezentuje się fantastycznie i taki też pozostanie. Subtelny napis "swiss made" u dołu tarczy gwarantuje najwyższą jakość i trwałość zegarka. 

Wszystkie opisane modele Tissot T-Wave posiadają 2 letnią gwarancję. Ceny zaczynają się od ok. 1250 zł. 

Marka Tissot od lat produkuje niezwykle luksusowe zegarki wykorzystując przy  tym materiały najwyższej jakości. Najnowsza kolekcja T-Wave nie odbiega  od tych standardów. Co więcej zaskakuje ona swoim wzornictwem  inspirowanym lekkością, kwiatami oraz baletem.  Całość daje oszałamiający efekt, a dodatkowo potęguje go niezwykła wytrzymałość każdego z modeli oraz atrakcyjne ceny.