WYBIERZ MARKĘ ZEGARKA

Co wygrawerować na zegarku ?

Gustowny zegarek sam w sobie stanowi doskonały upominek na każdą okazję. Jeśli jednak okazja jest wyjątkowa, lub chcielibyśmy ją taką uczynić, to dedykacja na zegarku będzie stanowić jeszcze doskonalszy pomysł na prezent. Dlatego pragniemy opowiedzieć jak wygląda grawerowanie zegarków w naszej firmie.


Czy można wygrawerować zegarek? 

Należy pamiętać, że nie każdy zegarek jest odpowiedni do grawerowania. Niektóre modele wykonane są z tworzyw sztucznych, podczas gdy wszelkie dedykacje można wygrawerować jedynie na metalowych elementach zegarka, czyli właściwie na dekielku. Zatem jeśli chciałbyś uwiecznić jakąś szczególną chwilę owiednią dedykacją, powinieneś zdecydować się na zegarek z metalową kopertą.


Jak wygląda grawer na zegarku? 

Możliwości grawerowania są ogromne, ograniczone jedynie przez logo producenta, które zwykle znajduje się na deklu. Dlatego zalecana jest możliwie zwięzła formuła dedykacji. W zależności od możliwości tworzymy napisy standardowe, w układzie równoległym, lub po okręgu. Do wyboru jest szeroka gama czcionek. Możliwe jest także grawerowanie prostych wzorów. Kolor grawerowanego tekstu uzależniony jest od rodzaju polerowania dekielka i nie można go zmienić. Nasz doświadczony grawer zawsze dobierze najlepszy układ oczekiwanej przez klienta sentencji, tak by tekst pozostał czytelny i pozostawiał estetyczne wrażenie.
Pomysł na prezent z grawerem.

Okazji do umieszczenia dedykacji na zegarku jest niezliczona ilość. Podobnie jak ewentualnych adresatów naszego oryginalnego pomysłu na prezent. Dla naszych najbliższych na urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca; dla naszej drugiej połówki w rocznicę ślubu; dla najmłodszych na komunię, czy Dzień Dziecka; dla pracownika na jubileusz pracy, w dowód uznania, czy z okazji odejścia na emeryturę; i wreszcie dla przyjaciela ze specjalną dedykacją. To tylko nieliczne z wielu przykładów. 


Grawerowane sentencje

Już wiemy, że grawerowanie zegarków to świetny pomysł na prezent. Niekiedy jednak trudno jest dobrać odpowiednią sentencję, a właściwy dobór słów może okazać się kluczowy dla należytego upamiętnienia konkretnej okoliczności. Poniżej znajdziesz proponowane przez nas pomysły na tekst dedykacji. Może któreś z nich okażą się przydatne.


Bądź Panem/Panią swojego czasu

Niech odmierza same szczęśliwe chwile.

Czas przemija – My nie

Zawsze jest czas na Miłość

Spiesz się powoli

Czas to pieniądz. W dowód uznania za Twoją pracę

Zawsze jesteś w samą porę

Jesteśmy wieczni i nieskończeni jak czas

Carpe Diem

Z Tobą zawsze mi po drodze