WYBIERZ MARKĘ ZEGARKA

Najpopularniejsze zegarki męskie

Zegarki męskie to bardzo obszerny temat. Tym, którzy są zainteresowani takimi czasomierzami postaramy się ułatwić wybór. Zapytacie: Jakie są najpopularniejsze zegarki męskie dostępne na rynku? Otóż użytkownicy najczęściej sięgają po niezawodne zegarki Casio, ewentualnie po świetne jakościowo zegarki Lorus lub popularne zegarki Timex.

Niezawodne męskie zegarki Casio

Wśród zegarków Casio bardzo popularne są oczywiście sztandarowe modele z serii G-Shock. Na ich sławę wpływa kilka czynników. Przede wszystkim każdy kojarzy nazwę G-Shock z unikatowym systemem zabezpieczeń przed wstrząsami i uderzeniami. To zegarki, które sprawdzają się w każdych warunkach, nawet tych najbardziej ekstremalnych. Są odporne na wodę, rdzę, błoto czy mróz. Choć przyjęło się, że noszą je ludzie aktywni fizycznie, lubiący sport, to jednak można je zobaczyć u  wielu bardzo różnych osób - stanowią bowiem modny dodatek, pasujący do codziennego stylu.

Jest to zasługa nowoczesnego designu, nazywanego niekiedy trójwymiarowym arcydziełem współczesnej sztuki zegarmistrzowskiej. Nie bez znaczenia pozostaje ich wysoka funkcjonalność. Casio G-Shock posiada takie opcje jak stoper, timer, datownik, pomiar prędkości, czas światowy itp. Jest także wodoszczelny do 200 m. To wszystko sprawia, że można je kupować niemal w ciemno, nawet jako prezent.

Popularne modele to GA-100-1A1ER, GA-100B-4AER, GA-100-1A4ER. Co bardziej ukierunkowani fani G-Shocka mogą wybrać model, który posiada swoje własne, charakterystyczne cechy, np. G-Shock Mudman i Mudmaster uwielbiają błoto, G-Shock Frogman to najlepsza propozycja dla amatorów nurkowania, a G-Shock Riseman jest niezbędny podczas wypraw w góry.


                   


Japoński gigant produkuje zegarki od 1974 r. Dawniej, zanim pojawił się G-Shock, zachwycano się innymi modelami. Fanów klasyki z pewnością ucieszy fakt, że są one nadal dostępne. Modele zegarków w stylu retro godne polecenia, to choćby LA670WEGA-9EF, LA680WEGA-9ER,   A168WG-9BWEF, A159WGEA-1EF oraz A168WA-1YES.

                                                Najpopularniejsze modele męskich zegarków od marki Lorus

Lorus, to na tle innych manufaktur marka stosunkowo młoda, która jednak zdążyła już sobie zaskarbić uznanie użytkowników zegarków i ugruntować swoją pozycję na rynku. Z jednej strony mamy dokładne mechanizmy kwarcowe, stworzone przez Seiko, a z drugiej wiele ciekawych, dobrych jakościowo modeli z innymi mechanizmami. Wiele z nich w odpowiednich proporcjach łączy ze sobą elegancję i sportowy styl. Sportowy design nie jest wyłącznie na pokaz, gdyż modele posiadają zazwyczaj stoper, timer i charakteryzują się wysoką wodoszczelnością.

Warto przedstawić przede wszystkim jeden z bestsellerów Lorusa: RT342EX9. To męski zegarek z chronografem, który charakteryzuje się wysmakowanym wzornictwem, łączącym wspomniany elegancki wygląd ze sportowym charakterem. Postawiono w nim na niebiesko-złotą kolorystykę, która od razu przykuwa wzrok.

Dla tych, którzy gustują w czarnych dodatkach, częstym wyborem jest Lorus RT365CX9. Z kolei fani stalowych zegarków chętnie kupują srebrno-czarnego RW611AX9.

Zegarki Lorus cieszą się zainteresowaniem wśród mężczyzn, którzy chcą uchodzić za pewnych siebie i eleganckich.


             Modne zegarki męskie Timex

Do popularnych zegarków męskich z pewnością należy zaliczyć produkty Timexa. Firma lubi łączyć innowacyjne rozwiązania i ponadczasową stylistykę. Z drugiej strony Timex nie boi się wypuścić oryginalnych, nieco ekstrawaganckich modeli, które szczególnie przypadają do gustu młodym ludziom lub tym, którzy właśnie przeżywają drugą młodość.

Do tej pierwszej grupy, a więc zegarków klasycznych, można zaliczyć Intelligent Quartz Fly-Back Chronograph - to zegarek na eleganckim skórzanym, brązowym pasku oraz z ładną i oryginalną tarczą. W podobnych kategoriach należy rozpatrywać model TW4B04400.


           


W tej drugiej kategorii popularny jest Timex Intelligent Quartz Tide Temp Compass - jego znaki charakterystyczne to kauczukowy pasek, stalowa koperta, wbudowany termometr, kompas i oczywiście przykuwający wzrok design.

Ale najbardziej zwariowanym bestsellerem Timexa pozostaje czarny jak smoła model unisex Timex Originals Oversized. Posiada on specjalny patent na podświetlenie zegarków – Indiglo.   


Wszystkim, których interesują najpopularniejsze zegarki męskie polecamy naszą stronę. Znajdziemy tu zarówno wszystkie nowości, jak i te modele, które popularnością cieszą się od dawna.