WYBIERZ MARKĘ ZEGARKA

Oryginalne zegarki typu skeleton. Polecane modele.

Zegarki typu skeleton od wielu lat mają swoich zagorzałych zwolenników. Dlaczego? Najprościej można by rzec: Bo są dziwne. Są inne. Wielu z nas  próbuje na różne sposoby zaakcentować swoją wyjątkowość; swój indywidualizm. Robimy to zmieniając kolor włosów, nosząc ekstrawaganckie ciuchy lub wyszukane dodatki. Zegarki skeleton zdecydowanie stanowią takie właśnie dodatki. Do tego są to zegarki luksusowe


Jak wygląda zegarek skeleton? 

Ich oryginalność polega tym, że posiadają widoczny mechanizm zegarka i jest on widoczny niemal w całości. Podgląd mechanizmu ograniczają jedynie elementy niezbędne do podtrzymania konstrukcji koperty. Do tego dochodzą wskazówki i indeks z cyframi (chociaż ten ostatni nie zawsze). Całość ma wygląd, który określić można jako industrialny. Należy tutajdodać, że są to bez wyjątku zegarki męskie,a przy tym zegarki ekskluzywne
W tym miejscu należałoby przedstawić kilka przykładów najładniejszych - naszym zdaniem – zegarków typu skeleton. Spójrzmy na ten nietypowy model:


Jest to zegarek męski Tissot Pocket. Nie dość, że skeleton, to jeszcze kieszonkowy. Prawdziwy unikat, stylizowany na zegarek retro. Szczyt elegancji i ekstrawagancji zarazem. Idealny dla mężczyzny z prawdziwie wyrafinowanym gustem. Rzućmy okiem na następny model:Kolejny zegarek męski TissotPiękny, nieco biżuteryjny, ale bardzo męski model. Srebrna bransoleta; okrągła, stalowa i również srebrna koperta oraz tarcza w tym samym kolorze, ze złotymi elementami mechanicznego wnętrza i niebieskie wskazówki z rzymskim indeksem – takie zestawienie czyni zegarek niezwykle miłym dla oka. Następnym modelem, jaki chcielibyśmy zaprezentować, to również zegarek marki Tissot:

To w zasadzie inna wersja poprzedniego zegarka. Zmieniona szata graficzna oraz skórzany pasek nadają mu bardziej klasycznego stylu.

Powyższe modele są dostępne na zamówienie, a termin realizacji to 14 dni.


Ile kosztuje zegarek skeleton?

Ze względu na jego kosztowne wykonanie, nie może być on tani. W tym przypadku kosztuje nie tylko dobra jakość i silna marka, ale także wspomniane wykonanie. Przedział cenowy jest dość szeroki. Zegarki skeleton kosztują od około 3.500 do około 7.000 zł. Cóż, należy pamiętać, że są to zegarki  luksusowe.Nieco tańszy, lecz także wysokiej jakości jest zegarek męski Bulova:Zupełnie tańsze warianty również istnieją, tak jak np.poniższy, młodzieżowy zegarek znanej marki Fossil:

Zegarek skeleton czy zegarek open heart? 


Przy przedstawianiu zegarków typu skeleton nie można nie wspomnieć o zegarkach typu open heart.Te drugie także odsłaniają przed nami swoje wnętrze, ale robią to jednak bardziej dyskretnie. W przeciwieństwie do skeletonów zegarki open heart posiadają na tarczy niewielkie okno, przez które można podglądać pracę mechanizmu. Poniżej zaprezentujemy kilka godnych uwagi modeli. Tymczasem spróbujmy odpowiedzieć sobie na pytanie: Jaki typ wybrać? Każdy z nich ma swoje zalety. Tarcza zegarka typu skeleton może niektórym użytkownikom wydawać się zbyt mało czytelna. Dzięki niemal w całości widocznemu mechanizmowi zegarka można odnieść wrażenie, że cała tarcza się rusza. Trzeba się dłuższą chwilę przyglądać, żeby odczytać godzinę. Tak jest jednak tylko na początku. Użytkownik takiego zegarka szybko się przyzwyczają do ruchomej tarczy.  Natomiast zegarki open heart są powiedzmy wersją light skeletonów. Ich tarcze są o wiele bardziej czytelne; o wiele bardzie klasyczne, przez co mniej ekstrawaganckie. To wyłącznie kwestia gustu i upodobań, który rodzaj wybierzemy. My zdecydowanie polecamy obydwa,przy czym warto wspomnieć, że open heart są zwykle trochę tańsze.Poniżej znajdziecie kilka naszych propozycji zegarków typu open heart, których nie będziemy bliżej przedstawiać. Wystarczy powiedzieć, ze każdy z nich jest piękny i wyjątkowy. Nacieszcie oczy!